September 2018

Byla jsem v Bohnicích?

30. september 2018 at 14:42 | Nicol |  DIARY
Ahoj všichni. :)
Byla jsem docela dost dlouho neaktivní - zkrátka škola, problémy a tak dále. Myslím, že to všichni znáte. Bohužel moje problémy vyeskalovaly do takové podoby, že jsem si pobyla nějakou tu dobu v Bohnicích. Sice se jednalo o krátkodobou hospitalizaci a nebyla jsem tam ani měsíc jako většina, ale i přes to mohu říct, že to pro mě byla docela doba.

Co?
V únoru se u mě objevily deprese, sebevražedné myšlenky a úzkosti. Navštívila jsem odborníka, který mi doporučil užívání antidepresiv, kterých jsem vystřídala asi 3, jelikož jsem měla dost vážné nežádoucí účinky. Momentálně navštěvuji jak psychiatra, tak mého úžasného psychologa, kterýho si nemůžu vynachválit.

Proč?
Znáte to - psychické vytížení ze školy, šikana, stres, ztráta milovaných osob... Největší roli v tom hrála bohužel škola, proto jsem se v pondělí 10.9. rozhodla se vším skoncovat. Jak se svýma neustálýma pocitama smutku, tak se životem.
Byla jsem převezena sanitkou na JIP, kde jsem si pobyla pár dnů a pak mi nemocniční psycholog nabídl Bohnice. Ihned jsem souhlasila, protože jsem věděla, že nejsem v pořádku a potřebuju si od všeho odpočinout.

Momentálně nechodím do školy (Jsem ve 3. ročníku) a budu se léčit v denním stacionáři.
Bohužel o svých zážitcích nemohu veřejně mluvit, jelikož ostatní tyto případy jako jsem já strašně odsuzují, což mi příjde dost nefér. Proto mě napadlo, že bych tento blog mohla trošku... překopat? A vydat se trošku jiným směrem, než jakým šel doposud.
Byl to dost dlouhý boj, stále bojuji a chtěla bych tento blog rozjet trošku jiným směrem - co takhle se začít věnovat více duševnímu zdraví? Myslím, že by bylo fajn kdybych vám předala své tipy, co mi doposud pomáhá, naopak co mi nepomohlo... doporučila bych vám nějaké techniky... :) Zkrátka se moc těším. A budu moct ráda, když si mé články budete číst a sdílet semnou jak odlišné, tak stejné názory jako mám já.
Už se moc těším. Mám vás ráda. <3